Ankara Petek Temizliği kalorifer temizleme

Ankara Petek Temizliği

Ankara Kombi Servisim uzman personeli ve yılların verdiği tecrübe ile petek temizliğinde de farkını gösteriyor. Firmamız basınçlı su veya orjinal kimyasal temizlik malzemeleri ile petek temizliği yapıyor. Ankara petek temizliği konusunda lider olan firmamız peteklerinize zarar vermeden temizliyor. Ankara’nın tüm semtlerine hizmet veren firmamızı arayarak en yakın şubemizden servis talebinde bulunabilirsiniz. Sayfamız üzerinde bulunan numaradan 7/24 arayarak servis talebinde bulunmak mümkün. Firmamız MYK belgesine ve ustalık belgesine sahip teknisyen ekibiyle profesyonel hizmet sunuyor.

petek temizliği

tesisat temizliği

Ankara Kalorifer Temizleme

Ankara petek temizleme işlemi yapan servisimiz kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Petek temizliği ısınma sorunu yaşayan kullanıcılar için yapılması gereken bir işlemdir. Eğer peteklerin bir kısmı ısınıyor ise veya alt tarafı soğuk üst tarafı sıcak ise peteklerinizde tıkanma olduğunun göstergesidir. Bazı kullanıcılar ise kombiye yakın odaların ısındığını sondaki odaların ise ısınmadığından şikayet ediyor. Petek temizleme işlemi sonrasında yakıt tasarrufu sağlanıyor. Kombinin petekleri ısıtmak için yüksek derecelerde çalışmasına gerek kalmadığı için kombiniz yorulmuyor. Kombi içinde bulunan üç yollu vana, devirdaim pompası ve diğer tüm aksamlar temizlenen petekler sayesinde arızalanmaktan kurtuluyor. Kombinizi uzun yıllar sorunsuz kullanmak isteyen kullanıcılara 2 yılda bir düzenli petek temizliği yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

radyatör temizliği

petek temizleme ankara yenimahalle

Petek Temizliği Ankara

Petekleriniz kollektör sistemi ile veya aynı hat üzerinden döşenmiş olabilir. Üstün performansa sahip makinelerimiz ile peteklerinizin sadece birinden veya kollektör sisteminden yararlanarak tüm peteklerinizin temizliğini yapıyoruz. Petek temizleme yapan personelimiz evinizi kirletmiyor ve peteklerinize zarar vermiyor. Servis personeli yaptığı işleme 1 yıl garanti sunuyor. Yılların verdiği tecrübe ile petek temizliğinde bir numara olmaya devam ediyoruz.

Petek Temizleme Fiyat

Ankara kombi servisi firmamız petek temizleme fiyat bakımından kullanıcıların cebini yakmıyor. Fiyatlarımız evin toplam ısıtma alanı ve petek sayısına göre değişiklik göstermektedir. Kullanılan ekipmanlara ve fiyata göre sektördeki en uygun rakamlar firmamızda bulunuyor. Kış aylarına yaklaşmadan petek temizliği yaptırmayı unutmayın.

petek temizleme ankara mamak

petek temizleme ankara dikmen

petek temizleme ankara sincan

petek temizleme ankara etimesgut

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonSERVİS DESTEK