Çankaya Baymak Servisi

ÇANKAYA BAYMAK SERVİSİ

Uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyle müşterilerine hizmet veren Çankaya Baymak Servisi müşterilerin kullanmakta olduğu kombi, klima ve şofben gibi cihazlarda aynı gün servis hizmeti sunuyor. Cihazların tamiri, bakımı, kullanım bilgisi ve kurulumu gibi hizmetleri sunan firmamız yaptığı işçilik ve parça değişimlerinde 1 yıl servis garantisi sunuyor. MYK belgesi ve ustalık belgesine sahip teknisyenler tarafından yapılan onarımlarda kendimize güveniyoruz ve garanti sunuyoruz. Baymak cihazlar ile ilgili yaşanan fan arızaları, genleşme tankı arızaları, devirdaim pompası arızaları, üç yollu vana arızaları gibi arızalarda aynı gün servis hizmeti sunuyoruz.

Profesyonel Hizmet Sunan Çankaya Baymak Servisi

Çankaya Baymak Servisi olarak her yıl yapılması gereken kombi bakımlarını müşterilerimize öneriyoruz. Kombi bakımlarında yapılması gereken fan temizliği, yanma odası temizliği, tesisat filtresi temizliği , genleşme tankı kontrolü, kaçak ve arıza kontrolleri profesyonel ekibimiz tarafından yapılıyor. Çankaya Baymak Servisi profesyonel ekibiyle 7/24 servis hizmeti sunuyor. Firmamız kombi kart tamiri de yapmaktadır. Firmamız personeli tarafından yapılan kart tamirleri de garantili olarak yapılmaktadır. Servis formu ve faturalı onarım yapan servisimiz vergiye tabidir ve sabit bir ikametgaha sahiptir.

Çankaya Baymak Servisi olarak yaptığımız işçiliklerde temiz ve düzenli olarak çalışmaya gayret ediyoruz. Firma personelimiz eldiven, maske, dezenfektan ve temiz kıyafet gibi uyulması gereken tüm tedbirlere titizlikle riayet etmektedir. Kullanıcıların arızalarında korkmadan rahatlıkla çağırabilecekleri servis olan firmamız titizliği ve temizliği çalışma kuralları arasında görmektedir.

Çankaya Baymak Servisi

Kombi servisimiz petek temizliği hizmeti de sunmaktadır. Teknisyenlerimiz tarafından yapılan petek temizliğini her kışa girmeden önce öneriyoruz. Personelimiz profesyonel makinelerle evin her yerini kirletmeden titizlikle petek temizliğini yapıyor. Temizlik sonrası kombi kış modunda çalıştırılarak peteklerin ısınma durumu kontrol ediliyor. Çankaya petek temizliği işinizi profesyonel ekip ve ekipmanla çözüme kavuşturmak isterseniz iletişim numaramız üzerinden bizleri arayarak randevu oluşturabilirsiniz

0505 434 9306 telefon numarası üzerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz servisimiz randevu taleplerine aynı gün içinde cevap vererek sizleri zor durumda bırakmadan onarımları gerçekleştiriyor. Çankaya’da oldukça fazla kullanılan Baymak markasına ait kombi modellerinin tüm arızalarında rahatlıkla servisimiz arayabilir ve arızanız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Çankaya Baymak Servisi olarak yapılan tüm onarımlarda sizleri aydınlatıyor ve fiyatını konuşmadığımız hiçbir arızayı sizlere sormadan onarmıyoruz. Korsan servislerin yapmış olduğu oldu-bittileri yaşamadan arızanız ile ilgili tüm detayları öğreniyorsunuz ve onayınızdan sonra tamirata başlanıyor.

çankaya baymak servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonSERVİS DESTEK