Ankara Kombi Servisim olarak kombi servis hizmetinin yanı sıra diğer hizmetlerimizle de kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Kombi, şofben, termosifon cihazlarına karşı 1 yıl işçilik ve parça garantisi ile arıza çözümleri sunuyoruz.

Proje Çizimi

Kanun ve yönetmelikler gereği projesiz gazlı cihazları kullanmak yasaklanmıştır. Firmamız doğalgaz ve şofben tesisatlarında proje çizimi ile güvenilir kullanım imkanı tanıyor.

Doğalgaz Tesisatı

Çizilen projelere uygun doğalgaz tesisatı ile kullanıcılarına uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlıyor. Usta ekibimizle kısa süre içerisinde şartnamalere uygun doğalgaz tesisatı çekiyoruz.

Kart Tamiri

Cihazların ana kartı beyin olduğundan arıza durumunda çalışmayı durdurur. Firmamız tarafından kombi ve şofben kartları 1 yıl garantili olarak tamir ediliyor. Firmamız uygun fiyatlara kart tamiri işlemi yaparak kullanıcılarını soğuk kış günlerinden koruyor.

İkinci El Kombi Satışı

Firmamız kaliteli ve güvenli ikinci el kombi satışı ile kullanıcılarına uygun fiyatlara cihaz satışı yapmaya devam ediyor. Kombilerimiz atölye şartlarında revize edildiği için sorunsuz şekilde kullanılıyor.

Merkezi Sistem, Kazan ve Brülör

Merkezi sistem, kazan ve brülör bakımı ve tamir işlemi ustalık gerektiren sistemlerdir. Firmamız uzun yıllar tecrübe kazanmış uzman personeliyle merkezi sistemlerin arızalarını çözüme kavuşturuyor.

MERKEZİ SİSTEM-KAZAN-BRÜLÖR