DOĞALGAZ KAÇAK TAMİRİ

Firmamız Başkentgaz Yetkili Firmasıdır. Ankara’nın tüm ilçelerine doğalgaz kaçak tamir hizmetimiz vardır. Firmamız yaptığı tüm işlemlerde müşterilerine ” tadilat formu ” ve fatura vermektedir. Alanında uzman teknik personelimiz gaz dedektörü, manometre ve diğer tüm teknik ekipmanlara sahiptir. Yaptığımız tüm işlemler 1 yıl firmamız garantisi altındadır. Test nipeli değişimi, fleks değişimi, vana değişimi, kaçak onarımı ve diğer tüm doğalgaz işlerinize aynı gün hizmet vererek çözüm sunuyoruz.

BAŞKENTGAZ RETRO SAYAÇ KİTİ DEĞİŞİMİ

Başkentgaz sertifikalı yetkili firma olarak ömrünü tamamlamış ön ödemeli kazan dairesi sayaç kitlerinizi uzman teknik ekibimizle yeni tip doğalgaz retro kit sayacı ile değiştiriyoruz. Değişim ile ilgili tüm süreç yönetimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Retrokit serisi ön ödeme modülü, konut tipi sayaçlar ile tüm ticari ve endüstriyel diyaframlı, rotary ve türbinmetre sayaçların ön ödemeli sisteme dönüştürülmesi için geliştirilmiş smart kartla haberleşen son derece teknolojik bir kapama vanasıdır.

DOĞALGAZ TESİSATI

Doğalgaz Nedir?

Doğalgaz kokusu olmayan, renksiz ve zehirsiz bir gazdır. Doğalgaz uygun karışım oranlarında mavi renk alevle yanar. Evlerde doğalgaz kaçağı olduğunda asıl tehlike ise gazın boğuculuk özelliğidir. Bu tehlikenin önüne geçmek için ise gaz dedektörleri ve evin balkonuna açılan hava kanalı bulunur. Ankara’nın güvenilir firması olarak yönetmeliğin zorunlu kıldığı tüm şartlara uyarak doğalgaz tesisatı yapıyoruz. Tesisat sonrası kullanıcıya teslim etmeden önce gaz kaçak testlerini de yapıyoruz. Kullanıcılar sorunsuz uzun yıllar kullanım imkanına kavuşuyor.

Doğalgaz Tesisatı Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Doğalgaz tesisatı yapılırken firmanın güvenilir olduğunu teyit etmelisiniz. Ankara genelinde bina ve kolon doğalgaz tesisatı yapmaya yetkili firmaların listesi internet üzerinden kolayca bulunabilir. Firmamız tecrübeli doğalgaz tesisat usta ve mühendis kadrosuyla aldığı projeleri kısa süre içerisinde teslim ediyor. Birinci sınıf malzeme seçimi, hattın projesi, kombinin seçilmesi ve montajı, ilk çalıştırma ve garanti başlangıcı adımlarının tamamında kullanıcıya destek sağlayan Ankara Kombi Servisim Ankara’da uzun yıllardır tercih edilen firmalar arasında yer alıyor.

Ankara Doğalgaz Tesisatı Firmaları

Ankara genelinde birçok doğalgaz tesisatı yapan mühendislik firması bulunmaktadır. Firmamız diğer firmaların aksine sadece tesisat yapımıyla değil kombinin çalışmasına kadarki tüm aşamalarda kullanıcıların yanında yer alıyor. Firmamız yönetmeliğin şart koştuğu tüm özelliklere uyumlu olarak tesisat işlemi gerçekleştirmektedir.

Uygun Fiyata Doğalgaz Tesisatı

Piyasa üzerinde onlarca farklı fiyat veren doğalgaz tesisat firması bulabilirsiniz. Firmamızı diğer firmalardan ayıran özellikler arasında firma sahibinin de makine mühendisi olması yer alıyor. Firmamızın yaptığı tüm proje işlemleri piyasaya göre uygun rakamlardadır. Tesisat ustalarımız ise düzenli olarak çalıştığımız işinin ehli ustalardır. Aynı zamanda kombi servis hizmeti sunduğumuz için tüm aşamalarda zorlanmadan işlemleri gerçekleştiriyoruz. Firmamız uygun fiyatlara doğalgaz tesisatı, sıfır ve ikinci el kombinin kurulması ve çalıştırılması işlemlerini sağlıyor.

Doğalgaz Tesisatları Fiyatları

Doğalgaz tesisatlarının fiyatı birçok faktöre bağlı olarak değişmektedir. Anahtar teslim bir işin ücreti ise radyatör sayısına, evin alanına, kombinin modeline, kombinin kapasitesine ve kullanılan malzemelere göre değişiklik göstermektedir. Ankara Kombi Servisi kombisini veya tesisatını değiştirme ihtiyacı olan kullanıcılarımız için uygun fiyatlardan hizmet sunmaya devam ediyor.

doğalgaz servis

doğalgaz kaçak tamiri

doğalgaz tamircisi

başkentgaz doğalgaz yetkili firma

başkentgaz sertifikalı firma

doğalgaz kaçak arıza