Demirdöküm Kombi Arıza Kodları

Türkiye’nin çok kullanılan kombi markaları arasında yer alan Demirdöküm, yüksek kalite ve performansa sahip ürünleri ile kullanıcılardan tam puan alıyor. Lider markanın gelişmiş ürünleri de diğer tüm beyaz eşyalar gibi belirli bir kullanımdan sonra arıza belirtileri gösteriyor. Demirdöküm kombi servisi olarak tüm arıza taleplerinize kısa sürede dönüş yapıyoruz.

Demirdöküm Aden Kombi

Aden Kombi Arıza Kodları, Aden Ariza Kodları Nelerdir, Aden Kombi Hata Kodlarının Anlamları

Demirdöküm Aden F0 Arıza Kodu

Kombide su basıncının düşük olduğunu gösterir. Kombinize 1,5 bara kadar su veriniz. Arıza çözümü sağlanmaz ise servisimizi aramalısınız.

Demirdöküm Aden F1 Arıza Kodu

Termostat aşırı ısı algıladığında ortaya çıkan arıza kodudur. Termostat da arıza olabileceği gibi cihazda farklı arızalar da olmuş olabilir. Devirdaim tulumbası sıkışmış olabilir veya cihazınız da ısı birikmesi meydana gelmiş olabilir. Arızanın tam çözümü için servisimizi aramalısınız.

Demirdöküm Aden F2 Arıza Kodu

Sıcak su sensöründe arıza olduğunu gösteren arıza kodudur. Arızanın çözümü için servisimizi aramalısınız.

Demirdöküm Aden F4 Arıza Kodu

Alev algılama sorunudur. Cihazınız alev oluşturmuyorsa gazın geldiğini kontrol ediniz. Sorun devam ediyorsa birkaç sebebi olabilir. Gaz grubu, ateşleme elektrotu veya kartınızda sorun olabilir. Arızanın kesin çözümü için servisimizi aramalısınız.

Demirdöküm Aden F5/F6 Arıza Kodu

Cihazın hava akışında sorun olduğunu gösterir. Baca sensöründe veya hava prosestatında arıza meydana gelmiş olabilir. Cihazınızın fanında kirlenme olma olasılığı da yüksektir. Çoklu arıza olduğundan kesin çözüm için servisimizi aramalısınız.

Demirdöküm Aden OC Arıza Kodu

Cihazın hava prosestatında arıza olduğunu gösterir. Cihazınızı resetleyiniz. Sorun düzelmediği taktirde servisimizi aramalısınız.

Demirdöküm Aden CC Arıza Kodu

Baca sensörünün iptal edildiğini gösteren arıza kodudur. Sorunun çözümü için servisimizi aramalısınız.