Baymak Kombi Arıza Kodları

Baymak Kombi Arıza Kodları kullanıcıların kombi ile ilgili yaşadıkları sorunları çözmede fayda sağlayacaktır. Kombi arıza kodlarını bilmek kullanıcıyı cihaz konusunda bilgilendirir. Arıza çözümleri sağlanamadığı taktirde Ankara Kombi Servisim firmasını arayınız. Servisimiz Ankara’nın ilçelerine uzman personeliyle hizmet veriyor.

Baymak E01 Arıza Kodu: Baymak Kombi Arıza Kodları içinde en çok karşılaşılan arızadır. Bu uyarı cihazda gazın olmadığını belirtir. Öncelikle gazınızın olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Resetleme yaptıktan sonra sorun düzelmez ise cihazın elektronik kartı veya gaz valfi sorunlu olabilir. Sorunun çözümü için servisimizi aramalısınız.

Baymak E02 Arıza Kodu: Aşırı ısınma uyarı kodudur. Cihazda yüksek ısıya karşı koruma sağlayan termostat arızalı ise bu uyarı kodu çıkar. Resetleme ile arıza çözüme kavuşamadığı için Ankara Baymak Kombi Servisi olarak bizi aramalısınız.

Baymak E03 Arıza Kodu: Bu uyarı kodunu bacalı kombilerde alıyorsanız baca emniyet sensöründen kaynaklı olarak ekrana çıkar. Baca çekişi iyi olmadığı durumlarda elektronik kart bu uyarıyı ekrana verir. Hermetik kombilerde ise hava yoluyla ilgili soruna işaret eder. Fanınız kirli olabilir,hava proestatında sıkıntı olabilir. Bunların haricinde elektronik kartta da sorun olabilir. Servis personelinin arızayı yerinde çözmesi gerekir.

Baymak E05 Arıza Kodu : Bu kod cihazınızdaki ısıtma devresi ntc sensörünün arızalanması anlamına gelir. Ekran üzerinde Baymak kombi E05 hatası ekranda belirdiği zaman servisimizi aramalısınız. Sensör arızası servis tarafından yenisi takılarak çözüme kavuşturulur.

Baymak E06 Arıza Kodu : Bu kod ekranda göründüğü zaman kullanma suyu ntc sensörü arızası anlaşılmalıdır. Baymak kombi E06 hatası çözümü Baymak Kombi Servisi tarafından yapılmalıdır. Servis sensörün değişimini veya tamirini gerçekleştirmelidir.

Baymak E10 Arıza Kodu : Baymak kombinizin ekranında bu kodu gördüğünüz zaman kombinizde su basıncını kontrol etmelisiniz. Suyu azalan kombiye doldurma musluğu vasıtasıyla 1,5 bara kadar su veriniz. Cihazınız su almıyorsa doldurma musluğunda da arıza olma ihtimali vardır. Sorunu çözüme kavuşturamadığınzda servisi aramalısınız.

Baymak E25 Arıza Kodu : Bu kod maksimum sıcaklık anlamına gelmektedir. Çoklu arıza olduğu için birçok sebebi olabilir. Sirkülasyon pompası çalışmadığı için meydana gelebilir. Cihaz içinde tıkanıklık veya peteklerin tıkanması da sebebiyet verebilir. Baymak E25 hatası çözümü için servisimiz incelemelidir.

Baymak E35 Arıza Kodu : E01 anlamına da gelen arıza kodudur. Alevin olmadığını anlatır. Gazınız açıksa ve arıza devam ediyorsa Baymak E35 hatası çözümü için firmamızı aramalısınız.