Pursaklar Kombi Servisi

Pursaklar Kombi Servisi uzman ve deneyimli kadromuzla profesyonel hizmet vermekteyiz. Yaptığımız kombi işlemleri kusursuz ve titizlik içinde yaptığımızdan dolayı her zaman bir numara va aranan kombi servisi yapmıştır. Diğer firmalara nazaran hesaplı, hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Kombi değişim, parça değişimi gibi yapılan değişim işlemlerinde firmamız tarafından 2 yıl kadar garanti verilmektedir.

Pursaklar kombi servisimiz tüm semt ve ara sokaklarda hizmet vermektedir. İletişim sayfamızda yer alan telefon numaramızdan 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Kombinizle ilgili sorunda bizi aradığınızda size en yakın servis araçlarımızı yönlendirerek sorununuzu kısa sürede çözmeye çalışıyoruz. Bizden hizmet almaya başladığınız andan itibaren sizin memnuyetiniz ve konforunuz için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bütün kombilere ait yedek parça olduğundan dolayı hiç vakit kaybetmeden kombinize gereken yedek parçayı hemen temin edip değiştiriyoruz.

Pursaklar kombi servisimiz tüm markaları bünyesinde bulundurmaktadır. Kombi bakımı sadece faturamız düşürmek için değil kendi can güvenliğimizi için yaptırmanız gerekmektedir. Kombilerdeki arızaları sadece servis tarafından kesinlik kazanır. Kombiler de bakım yapılması kombinizin, tesisatınızın ömrünü uzatır ve tasarruf yapmanızı sağlar. Kombi ihmal edilmemesi gereken çok önemli bir ısınma aracıdır kışın bozulduğunda soğukta üşümememiz veya herhangi bir doğalgaz kaçağında zehilenmememiz yada olası bir patlamayı önlemek için her yıl düzenli olarak bakımını yaptırmalıyız. Bunun için vakit kaybetmeden iletişim telefonumuzu web sitemizde bulup bize ulaşabilirsiniz.