Keçiören Kombi Servisi

Kombinizin doğru kullanımı, tasarrufu, sizin can ve mal güvenliğiniz için yılda en az 2 kere kombi bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Eğer çalışmayan bir özelliği veya herhangi bir yerinde arızası varsa bizi aramanız yeterlidir. Hemen evinizdeki kombinin arıza göstergesi yandığında bizimle irtibata geçiniz.

Size en yakın ilgili servis ustamızı göndererek sorununuzu çözebiliriz. 7/24 hizmet veren uzman kadromuz ile size en hızlı, ucuz ve kolay hizmeti vermek için sizleri bekliyoruz. En kısa sürede arıza ve sorunlarınızı gidererek kaliteli bir hizmet sağlamaktayız.
Diğer firmalara nazaran daha uygun ve hesaplı hizmet vermekteyiz. Kombinizle ilgili bir sorun olursa hemen bizimle irtibata geçmeniz veya canlı destek hattımızdan bize mesaj ulaştırmanız yeterli olur.

Keçiören kombi servisi bünyesinde birçok markanın onarımını, bakımını ve tamir hizmetini bulunduruyor bu markalar şunlardır; Baymak Kombi, Airfel Kombi, Bosch Kombi, Baykan Kombi, Vaillant Kombi, Demirdöküm Kombi, Ferroli Kombi, Viessmann Kombi, Buders Kombi, Protherm Kombi, İmmergas Kombi, Arıston Kombi, Altus Kombi, Alarko Kombi, Carrier Kombi, E.C.A Kombi, Auer Kombidir. Bu belirtiğimiz kombilerde herhangi bir arıza, bakım veya onarım olduğunda bizimle irtibahata geçebilirsiniz. Kombiniz size daha iyi bir hizmet vermesi için lütfen bakımını, onarımını ve tamirini en kısa sürede yaptırmanız gerekmektedir. Daha iyi bir hizmet için şikayetlerinizi ve önerilerinizi için bizi arayabilir yada canlı destek hattından mesaj ulaştırabilirsiniz.