Dikmen Kombi Servisi

Dikmen Kombi Servisi

Dikmen Kombi Bakım

Ankara Kombi Servisim firması olarak Çankaya’nın en meşhur yerlerinden olan Dikmen’de kombi tamir ve bakımı yapıyoruz. Firmamız Dikmen’deki kombi ile ilgili tüm işlemlerde aranması gereken tek numara olarak kullanıcıların hizmetine koşuyor. Kullanıcılar 0505 434 9306 numaralı telefon ile servis kayıtlarını kolayca bırakabilirler. Kombi bakımında birçok hizmeti sağlıyoruz. Kombinin içinde bulunan genleşme tankının havasını tazeliyoruz. Dikmen Kombi Bakımı olarak Google’da aratıp bulabileceğiniz en iyi firmalardan olan Ankara Kombi Servisim, kombinin içini ilk günkü hale getiriyor. Genleşme tankının havasının yanında tesisat filtrenizi de temizliyoruz. Kombinin içini temizledikten sonra gaz ayarı yapıyoruz ve daha iyi ateşleme sağlanması için ateşleme elektrotlarını temziliyoruz. Fanınını temizliyoruz ve yağlıyoruz. Sensörlerinizin ve diğer su bloklarının durumunu kontrol ediyoruz. Yanma esnasında gözlem yapıyoruz ve cihazınızın fazla yakıt tüketmesinin önüne geçiyoruz.

Dikmen Kombi Tamir

Kombilerde sıklıkla karşılaşılan tamir işlemlerini 1 yıl garantili olarak yapıyoruz. Firmamız deneyimli ekibiyle arıza çözümlerini kısa süre içerisinde gerçekleştiriyor. Malzeme depomuz geniş olduğundan tamir esnasında parça siparişi ile bekleme yaşamıyorsunuz. Arıza tespiti kesin olarak yapılıp sizi fazla masraftan kurtarıyoruz. Piyasada bulunan birçok firmaya göre uygun fiyatlardan tamir işlemi gerçekleştiriyoruz. Dikmen kombi tamiri denildiği zaman akla ilk gelen firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Dikmen Kombi Teknik Servis

Dikmen Kombi Teknik Servis firmaları arasında usta ve mühendis kadrosuyla bir adım önde olan firmamız, müşteri memnuiyeti odaklı çalışıyor. Servis personelimiz kaydınızı aldıktan sonra en erken sürede adresinize geliyor. Adresinize gelmeden yarım saat öncesinde size ulaşıyor ve müsait olduğunuzu teyit ediyoruz. Adresinizde mümkün olan en kısa sürede arızayı çözdükten sonra size ortaya çıkacak ücreti söylüyoruz ve onayınızı aldıktan sonra tamirini gerçekleştiriyoruz. Firmamız değişecek parçaları size teslim ettiği için kuşkuya kapılmadan gönül rahatlığıyla tamirini izliyorsunuz. Ankara kombi servisi olarak bizimle çalıştığınız için teşekkür ederiz.

ankara baymak kombi servisi

ankara demirdöküm kombi servisi

ankara eca kombi servisi

ankara vaillant kombi servisi

dikmen bocsh kombi servisi

dikmen buderus kombi servisi

ankara vienssmann kombi servisi

dikmen kombi satış

dikmen kombi servisi

dikmen ankara kombi servisi

ankara dikmen kombi servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonSERVİS DESTEK