Batıkent Kombi Servisi

Batıkent Kombi Servisi

Yenimahalle’nin büyük semtlerinden olan Batıkent’te tüm kombi ve şofben tamiri işlemi yapıyoruz. Kombi de sıklıkla karşılaşılan su akıntısı, basınç düşmesi ve ısınmama sorunlarına yetkin personelimiz ile yerinde müdahale ediyoruz. Kombi kart tamiri, kombi bakımı, kombi servisi ve petek temizliği işlemlerinin yanısıra petek dış buhar temizliği de sağlıyoruz. Özel buhar makinemizle peteklerinizin dışında bulunan tozların temizlenmesi sağlanıyor. Astım ve diğer hastalıklara karşı uzun süreli önlem alınıyor.

Batıkent kombi kart tamiri

Batıkent Kombi Tamiri

Anakartlar kombinin düzenli çalışmasını ve tüm parçaların etkin çalışmasını düzenleyen kombinin beyni konumundaki fonksiyonel bir parçadır. Çoğu firma kartın doğrudan değişmesi gerektiğini söyleyerek 600-1200 TL arasında fiyatlar söylemektedir. Firmamız kombinin içinde yer alan en değerli parçalardan biri olan ana kartları tamir ederek tekrardan kullanıma sunmaktadır. Uygun fiyatlardan tamir edilen kombi kartlarına firmamız tarafından 1 yıl servis garantisi verilmektedir. Kart tamiri ile sıfır kart arasında çalışma olarak hiçbir fark bulunmamaktadır. Kullanıcılarımızın bütçelerini düşünerek öncelikli kart tamirini öneriyoruz.

Batıkent petek temizleme

Batıkent Kombi Bakımı

Kombilerin her yıl kışa girmeden önce bakımı yapılmalıdır. Kombi bakımı sonrasına muhtemel arızalara karşı önceden tedbir alınabilir. Kombide fan ve brülörün temizlenmesi gerekir. Ateşleme arızalarına karşı iyonizasyon ve elektrotun temizlenmesi de önem arz ediyor. Kombi de ısınma sorunlarının temel sebebi aralarında tesisat filtresinin temizlenmemesi gerekiyor. Kalorifer dönüş hattında bulunan bu filtre temizlenmelidir. Servis personelimiz iç temizliği de sağladıktan sonra kombi içindeki tüm parçaların sağlıklı olarak çalıştığını kontrol ediyor. Yapılan bakım sonrası kullanıcılar kışa güvenle giriyor.

Batıkent baymak kombi servisi

Batıkent buderus kombi servisi

Batıkent demirdöküm kombi servisi

Batıkent eca kombi servisi

Batıkent Petek Temizliği

Batıkent semtindeki tüm mahallelere petek temizliği işlemi yapıyoruz. İşlem sonrasında peteklerin içindeki tortu darbeli yıkama sayesinde temizleniyor. Yıkama sonucunda peteklerin kısmi veya hiç ısınmama sorununa karşı verim alınıyor. Daha az yakıt ile daha çok ısınma sağlanıyor. Petekler daha etkili ısındığı için kombi içindeki parçalar daha az yoruluyor ve kombinin kullanım ömrü uzuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonSERVİS DESTEK